14 stycznia 2011

Wyniki konkursu

Przyszedł czas na ogłoszenie zwycięzcy konkursu z "Primaverą". Żeby zbytnio nie przeciągać, zapraszam do obejrzenia krótkiej foto-relacji.

W zabawie wzięło udział 49 osób - jak na krótki żywot bloga, bardzo mnie ten wynik ucieszył. Wrzuciłam karteczki z Waszymi nickami do pudełka, i wymieszałam je. Już po chwili znam zwycięzcę...
 Violy - serdecznie gratuluję, i życzę miłej lektury! Adres proszę podać na maila: angie.simons@hotmail.com :) Obiecuję, że za jakiś czas zorganizuję kolejną zabawę. Dziękuję wszystkim za liczny udział!

P.S. Na sam koniec zapraszam do zakładki ze stosikami - w niej nowe zdjęcie, z zawartością dzisiejszej przesyłki od Verbum Nobile.

17 komentarzy:

 1. Aaaa :) Jak się ciesze ;)Zaraz wysyłam maila ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję serdecznie! :) Szkoda, że mi szczęście tym razem nie dopisało. :P

  OdpowiedzUsuń
 3. @Liliowa, konkursy jeszcze będą :P Na pocieszenie powiem, że szykuję dla Was pewną niespodziankę... Będziecie musieli troszkę poczekać, ale mam nadzieję, że mi się uda.

  OdpowiedzUsuń
 4. W takim razie czekam cierpliwie! :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja również gratuluję i niecierpliwie czekam na kolejną zabawę :)

  Selene, wspaniale prezentują się Twoje stosiki! Aż miło na nie patrzeć ^ ^ Czy wydawnictwa dają Ci jakiś ograniczony czas na zrecenzowanie dzieł?

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie, nie mówią nic w rodzaju "za dwa tygodnie chcemy recenzję". Ale wiadomo, że chcę się pokazać z dobrej strony, więc na bieżąco wszystko czytam i już na dniach wstawię kilka recenzji :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Tak też myślałam, bo na pewno ciężko byłoby przeczytać taką ilość książek w krótkim czasie. A poza tym, przyjemność z czytania jest najważniejsza ^ ^

  OdpowiedzUsuń
 8. No gratuluję bo książka ciekawa z recenzji!!! A ja poczekam na kolejny konkursik;o)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję Violy!
  Poza tym przeniosłam się na blogspot, zapraszam na nowego bloga: http://recenzje-bookworm.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. gratuluje i czekam na następne słodkości :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratulacje dla zwyciężczyni ;) Co do Primavery - myślę, że z chęcią przeczytałabym ją ;P

  OdpowiedzUsuń